Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

Dent (DENT) Nedir? - Kriptrade Kripto Akademi

Dent, eSIM kartları, mobil veri planları, çağrı dakikası yüklemeleri ve dolaşımsız bir deneyim sunan devrim niteliğinde bir dijital mobil operatördür. Dent, mobil verileri dağıtmak ve küreselleştirmek amacıyla blok zinciri teknolojisini kullanır. Kurucularının vizyonu, eski SIM kartlarını kullanmadan dünya çapında mobil verilere erişim sağlayan ilk küresel ve gerçek anlamda dijital operatör olmaktır. DENT, nihai olarak satın alma ve kullanım yeteneklerini sınırlayan, tek bir bölgesel operatöre kilitlenmiş tüketiciler için küresel bir platform sağlar. Dent’in yerel para birimi DENT’tir. DENT, piyasa değeri bakımından 271. büyük kripto para birimidir. 

Dent’in kurucusu kimdir?

Tero Katajainen, Dent'in kurucusu ve CEO'sudur. 1999 yılında Tampere Teknoloji Üniversitesi'nden bilim dalında yüksek lisans diploması alan Katajainen, mezun olduktan sonra üniversitede sistem yöneticisi ve java programcısı olarak çalıştı. Katajainen, 2001'de Genetics AG'nin CTO'su oldu ve 2003'te Pocket Indian Software Solutions'ı kurdu. Katajainen, 2015 yılında Birleşmiş Milletler için kıdemli Java/Android danışmanı olarak görev yaptı. Teknoloji alanında birçok ödülü ve onursal başarısı bulunuyor. 

Mikko Linnamäki, Dent’in kurucu ortaklarından biridir. 2000 yılından beri aktif bir girişimci ve iş adamıdır. Dent'i kurmadan önce beş başarılı işletmeye sahip olan Linnamäki’nin en uzun süreli ticari girişimi, 2000 yılının sonlarından beri başarıyla faaliyet gösteren Smartseed GmbH'dir. 

DENT, 2017 yılında piyasaya sürülmüştür.

DENT nasıl kazanılır?

DENT uygulaması üzerinden videolar izlenerek, mini oyunlar oynanarak, günlük görevler yerine getirilerek ve anketler doldurularak DENT kazanılabilmektedir.

DENT’in dolaşımdaki arzı ve toplam arzı ne kadardır?

 DENT’in toplam arz miktarı 100 milyardır. Dolaşımdaki arzı yaklaşık 99 milyardır.

Yıllara göre DENT fiyatları

01.20220.0533₺
01.20210.0014₺
01.20200.0009₺
01.20190.0068₺
01.20180.0693₺

 

İnternet Sitesi: www.dentwireless.com

Whitepaper: www.dentwireless.com/whitepaper

ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!