Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

Hakkımızda

Kriptrade, 2020 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve ilk günden itibaren faaliyetlerini merkez ofisinin yer aldığı Maslak Nurol Plaza’da sürdürmektedir. İş dünyasında saygın ve köklü bir geçmişe sahip olan kurucularımız, Kriptrade ile erişilebilir, kurumsal ve uluslararası bir borsa platformu kurmayı hedeflemiştir.


Hızla büyüyen Kripto borsasında yatırımcıların ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan Kriptrade, alanında uzman ekibi ve teknoloji geliştirme çalışmalarıyla, kullanıcılarına güvenli, hızlı, kesintisiz ve makul ücretli bir platform sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

En güvenilir kripto
para birimi platformu

İşte Kriptrade’i seçmeniz için birkaç neden

Sektörde
Tecrübeli Yönetim

Kurucularımız başta olmak üzere tüm Kriptrade ekibi, finans ve bankacılık alanlarında önemli kuruluşlarda kayda değer deneyime sahiptir.

Güncel Araştırma ve
Analiz Raporları

Günlük ve derinlemesine kripto para analizleriyle hep yanınızdayız.

Size Özel
Eğitimler

Her seviyede videolar, online seminerler ve birebir eğitimlerle tüm müşterilerimiz kriptoya hakim.

Kolay İşlem
Modülü

Kolay işlem ekranımızda kripto alıp satmak için tecrübeye gerek yok, 2 tıklama yeterli.

Canlı
Destek

Her türlü sorunuz için gün ve saat fark etmeksizin alanında uzman destek ekibimiz her anlamda yanınızda.

Her Koşulda
Kesintisiz İşlem

Piyasalar ne kadar oynak olursa olsun, kesintisiz 24 saat işlem yapabilme rahatlığı.

Partnerlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

Kriptrade kurulduğu günden itibaren, kendini kanıtlamış, köklü ve güvenilir kurumlarla çalışmayı ilke edinmiştir.

Gürhan Çarmıklı

Başkan

Bilkent Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olan Gürhan Çarmıklı , eğitim hayatını Amerika’nın NYU ve Baruch Üniversiteleri'nde tamamladı.

Kariyerine Türkiye'nin dev şirketlerinden Nurol Holding'de başlayan Gürhan Çarmıklı, Nurol İnşaat, Nurol Enerji ve Nurol Madencilik'te yönetim kademelerinde yer aldı.

İş hayatında 20 yıla varan üst düzey bir kariyere sahip olan Çarmıklı halen Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyeliği'ni icra etmektedir.

Oğuzhan Çarmıklı

Başkan Yardımcısı

Koç Lisesi'nden mezun olduktan sonra eğitimini ABD'de Penn State Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan Oğuzhan Çarmıklı, 15 yılı aşan bir yönetim tecrübesine sahip.

JP Morgan Chase ve Nurol Holding bünyesinde birçok şirkette yönetim kademelerinde bulunan Oğuzhan Çarmıklı halen Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyeliği'ni sürdürmektedir.

Savaş Divanlıoğlu

Genel Müdür

Robert Koleji'nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde tamamlayan Savaş Divanlıoğlu, ABD'de Penn State Üniversitesi'nde Finans üzerine MBA yaptı.

Çalışma hayatının ilk yarısında Citibank'da uluslararası yönetim pozisyonlarında görev yapan Divanlıoğlu, 26 yıllık kariyerinde 6 ayrı yatırım şirketinin kuruculuğunu ve/veya yöneticiliğini üstlendi.

Misyonumuz

Kriptrade, ileri düzeyde sistem güvenliği ve kullanıcı dostu platformuyla herkes için anlaşılır, güvenli ve kurumsal bir ekosistem yaratmayı misyon edinmiştir.

Kriptrade, ileri düzeyde sistem güvenliği ve kullanıcı dostu platformuyla herkes için anlaşılır, güvenli ve kurumsal bir ekosistem yaratmayı misyon edinmiştir. Ekosistemi içinde hem yeni hem de profesyonel trader’ların yüksek değerine inanan Kriptrade, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını gözeterek, “Kolay al-sat” ve “Pro Trading” adlı iki farklı ekranla yola çıkmıştır. Varlığı süresince de profesyonel traderlara sofistike bir teknoloji, yeni başlayan traderlara ise anlaşılabilirlik ve kolay işlem sunmayı hedeflemektedir.

Güvenirlik ilkemizin ışığında, platformumuz en değişken piyasalarda bile kesintisiz işlem vaadetmektedir ve uzman müşteri hizmetleri ekibimiz 7/24 her türlü soru ve sorununuz için hazırdır. Bununla birlikte, müşterilerimizin en iyi yatırım fırsatlarını ve gelişmelerini yakından takip etmesini sağlayacak, uzmanlar tarafından periyodik hazırlanan Araştırma ve Analiz raporlarına her an erişim sağlanabilir. Odağında insan ve güven olan ekosistemimizde, yatırımcılarımızla birlikte büyüyoruz. Her gün, yatırımcılarımızın büyümesi için teknolojimizi geliştiriyor, platformumuzu bir adım ileri taşıyoruz. Ülkemizde henüz var olmayan kripto regülasyonlarını kompanse etmek adına, uluslararası veri saklama ve sigorta şirketleri ile varlıklarınızı güvence altına alıyoruz.

Kriptrade ile kriptonun hakimi ol!

BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!