BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Kriptrade, 2020 yılı sonunda halen merkez ofis olarak hizmet veren Maslak Nurol Plaza’da kurulmuştur. Kurucularımız, Kriptrade ile erişilebilir, kurumsal ve uluslararası bir borsa platformu kurmayı hedeflemiştir.

Geçtiğimiz 10 yıl içinde hızla büyüyen Kripto borsasında yatırımcıların ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan Kriptrade, alanında uzman ekibi ve teknoloji geliştirme çalışmalarıyla, kullanıcılarına güvenli, teknolojik, hızlı, kesintisiz ve makul ücretli bir platform sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

GÜVENLİK

Çözüm Ortaklarımız

Kriptrade kurulduğu günden itibaren, kendini kanıtlamış, köklü ve güvenilir kurumlarla çalışmayı ilke edinmiştir.

Nesillerin Getirdiği Yönetim Tecrübesi

Gürhan Çarmıklı

Başkan

Bilkent Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olan Gürhan Çarmıklı , eğitim hayatını Amerika’nın NYU ve Baruch Üniversiteleri'nde tamamladı.

Kariyerine Türkiye'nin dev şirketlerinden Nurol Holding'de başlayan Gürhan Çarmıklı, Nurol İnşaat, Nurol Enerji ve Nurol Madencilik'te yönetim kademelerinde yer aldı.

İş hayatında 20 yıla varan üst düzey bir kariyere sahip olan Çarmıklı halen Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyeliği'ni icra etmektedir.

Oğuzhan Çarmıklı

Başkan Yardımcısı

Koç Lisesi'nden mezun olduktan sonra eğitimini ABD'de Penn State Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan Oğuzhan Çarmıklı, 15 yılı aşan bir yönetim tecrübesine sahip.

JP Morgan Chase ve Nurol Holding bünyesinde birçok şirkette yönetim kademelerinde bulunan Oğuzhan Çarmıklı halen Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyeliği'ni sürdürmektedir.

Savaş Divanlıoğlu

Genel Müdür

Robert Koleji'nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde tamamlayan Savaş Divanlıoğlu, ABD'de Penn State Üniversitesi'nde Finans üzerine MBA yaptı.

Çalışma hayatının ilk yarısında Citibank'da uluslararası yönetim pozisyonlarında görev yapan Divanlıoğlu, 26 yıllık kariyerinde 6 ayrı yatırım şirketinin kuruculuğunu ve/veya yöneticiliğini üstlendi.

NEDEN KRIPTRADE?

Kriptrade’i Tercih Etmeniz İçin 7 Neden

Güncel Araştırma ve Analiz Raporları

Konunun uzmanları tarafından günlük ve haftalık olarak yayınlanan Kripto varlık araştırmaları bülteni ve alakalı videolara sürekli olarak Web Sayfası ve Youtube üzerinden erişilebilmektedir.

Her Koşulda Kesintisiz İşlem

Piyasalar ne kadar oynak olursa olsun, kesintisiz 24 saat işlem yapabilme rahatlığı.

7/24 Müşteri Desteği

Her türlü soru ve sorununuz için gün ve saat fark etmeksizin alanında uzman destek ekibimiz her zaman yanınızda.

Kullanıcı Dostu Platform

Teknoloji geliştirme yatırımlarıyla erişilen yüksek teknoloji sayesinde herkes tarafından kullanılabilir ve anlaşılır platform. %100 otomatize edilmiş para yatırma ve çekme işlemleri. Pro Trading ekranı yanında, ayrıntılarda boğulmak istemeyenler için kolay al-sat ekranı. Sektordeki en dusuk komisyon ve en dar alim satım spreadleri ile verimli yatırım desteği.

İleri Teknoloji Saklama

Bitgo transfer ve saklama servisleri ortaklığıyla, en üst seviye saklama güvenliği. Kripto varlıkları “Multi-sig” adlı çoklu anahtar sistemi ile saklanır. Bitgo sisteminde tutulan varlıklar 2 anahtar olmadan haraket ettirilemez. Soğuk kasalarda saklanan tüm varlıklar ise dünya sigorta devi Lloyds güvencesinde.

Mevzuata Uygunluk

Kriptrade, mevzuat gelişmelerini yakından takip eder ve Kriptrade’in omurgası mevzuat varmışçasına inşa edilmiştir. Bunun dışında, Kripto piyasasındaki gelişmeler sürekli olarak takip edilir ve geçmişte edinilen mevzuat uyum tecrübeleri ivedilikle gerekli iş akışlarına yansıtılmaktadır.

Sektöründe Tecrübeli Ekip

Kurucularımız başta olmak üzere tüm Kriptrade ekibi, finans ve bankacılık alanında önemli kuruluşlarda kayda değer deneyime sahiptir.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Kriptrade, ileri düzeyde sistem güvenliği ve kullanıcı dostu platformuyla herkes için anlaşılır, güvenli ve kurumsal bir ekosistem yaratmayı misyon edinmiştir. Ekosistemi içinde hem yeni hem de profesyonel trader’ların yüksek değerine inanan Kriptrade, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını gözeterek, “Kolay al-sat” ve “Pro Trading” adlı iki farklı ekranla yola çıkmıştır. Varlığı süresince de profesyonel traderlara sofistike bir teknoloji, yeni başlayan traderlara ise anlaşılabilirlik ve kolay işlem sunmayı hedeflemektedir.

Güvenirlik ilkemizin ışığında, platformumuz en değişken piyasalarda bile kesintisiz işlem vaadetmektedir ve uzman müşteri hizmetleri ekibimiz 7/24 her türlü soru ve sorununuz için hazırdır. Bununla birlikte, müşterilerimizin en iyi yatırım fırsatlarını ve gelişmelerini yakından takip etmesini sağlayacak, uzmanlar tarafından periyodik hazırlanan Araştırma ve Analiz raporlarına her an erişim sağlanabilir. Odağında insan ve güven olan ekosistemimizde, yatırımcılarımızla birlikte büyüyoruz. Her gün, yatırımcılarımızın büyümesi için teknolojimizi geliştiriyor, platformumuzu bir adım ileri taşıyoruz. Ülkemizde henüz var olmayan kripto regülasyonlarını kompanse etmek adına, uluslararası veri saklama ve sigorta şirketleri ile varlıklarınızı güvence altına alıyoruz.

Ofisimiz

Maslak Nurol Plaza’da konumlanan ofisimizi ziyaret etmekten çekinmeyin...

Harita Konumu