Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

1Şubat

FED Günü

23k üstünde tutunmaya çalışan BTC ve kripto paralar için kritik olan FED faiz kararı bugün açıklanacak. Beklenti 25 baz puanlık artırım yönünde olurken, verilecek mesajların sonraki sürece yönelik beklentileri nasıl şekillendireceği ise merak konusu. Olası bir faiz artırımlarına ara verme mesajında ise riskli varlıklardaki yükselişin devam ihtimali yüksek.

Devamını Oku
31Ocak

Gözler Faiz Kararlarında

Bu hafta açıklanacak olan AMB ve FED faiz kararları öncesi BTC, hafif satıcılı yatay seyrini koruyor. Faiz kararlarının beklentilere paralel gelmesi bekleniyor olup risk iştahının ise yüksek seyretmesi yüksek ihtimalli. Dolar ve VIX endeksleri piyasaları desteklerken ABD borç tavanı ise FED tarafında agresif faiz artışlarının sonuna yaklaşıldığını gösteriyor.

Devamını Oku
30Ocak

Bitcoin 23K'yı Sevdi

Geçen hafta açıklanan büyüme verisi sonrası artan risk iştahı ile yükselişini sürdüren BTC, 23k seviyesinin üstüne yerleşti. Bu hafta açıklanacak olan ECB ve FED faiz kararlarının ise sınırlı satış baskısı getirmesi bekleniyor. Genel itibariyle yükselişi şu aşamada engelleyecek olası bir veri akışı beklenmiyor.

Devamını Oku
27Ocak

Büyüme Sonrası Yatay Seyir

ABD büyüme verisi sonrası 23k seviyesinin altına gevşeyen BTC, 22,8k seviyelerinde hareket etmekte olup görece yatay bir seyir izlemektedir. Fakat opsiyon seviyelerine bakıldığında 21k seviyelerine yazılmış opsiyonlar göze çarpmakta olup aşağı yönlü satış baskısı önümüzdeki günlerde artabilir.

Devamını Oku
26Ocak

ABD Büyümesini Beklerken

ABD GSYİH verisi bugün açıklanacak olup verinin beklentiyi aşması veya beklenti altı kalmasının piyasalarca nasıl algılanacağı ise şu aşama net değil. Zira büyüme beklentiyi aşarsa FED’in eli güçlenirken düşük gelmesi durumunda ise resesyon fiyatlaması kaynaklı riskli varlıklarda düşüş görülebilir.

Devamını Oku
Daha Fazla Görüntüle
BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!