Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

31Mart

En Kötü Geride Mi Kaldı?

28k üstüne yerleşen BTC ABD büyüme verisinin beklentinin hafif altında gelmesiyle beraber yönünü tekrar yukarı çevirdi. Binance ile ilgili haber akışı ve yeni bir iflas haberi gelmediği sürece yükselişin önünde büyük bir engel şu aşamada bulunmuyor gibi gözüküyor. Bugünkü çekirdek tüketim harcamaları verisi önemli olup verinin beklentinin altında gelmesi halindeyse yükselişin devam etme ihtimali söz konusu.

Devamını Oku
30Mart

Gözler ABD Büyümesinde

28k seviyesinin stüne tekrar çıkan BTC ve kripto paralar için haftanın en önemli verisi olan ABD büyme verisine gözler çevrildi. Veri sonrası yön tayininin netleşmesi beklenmekle beraber son bankacılık kriziyle beraber FED tarafında çok da şahin olunması beklenmiyor.

Devamını Oku
29Mart

Kriptoda Yatay Seyir

Binance davasına rağmen BTC hafif satıcılı yatay seyrini sürdürdü. ABD büyüme ve çekirdek tüketim harcamaları verileri yön tayininde belirleyici olma potansiyeline sahip olup; bu süreçte ise bankacılık krizi ve kripto firmalarına açılan davalar ile ilgili gelişmeler takip edilecektir.

Devamını Oku
28Mart

Kriptoda Satış Baskısı

Bu hafta açıklanacak olan ABD büyüme verisi öncesi hafif satıcılı seyir devam ediyor. FED başkanlarının konuşmaları her zamanki gibi taki edilecek olup dar bant hareketinin veriler açıklanana kadar devam etmesi bekleniyor.

Devamını Oku
27Mart

Piyasalarda Yatay Seyir

28k üstü kalıcı olamayan BTC geçen haftaya nazaran görece sakin bir seyir izlese de bu hafta açıklanacak olan ABD büyüme verisi ve çekirdek tüketim giderleri verileri sonrası yön tayini netleşecektir.

Devamını Oku
Daha Fazla Görüntüle
BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!