Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

8Haziran

Kriptoda Gündem Davalar

SEC’nin arka arkaya açtığı davalar ve mahkemeye sunulan belgeler ve karşılıklı ithamlar kripto piyasasının ana gündemini oluşturmakta olup BTC 26k seviyesinin üstünde fiyatlanmaktadır. Davaların şu aşamada nasıl sonuçlanacağı bilinmemekle beraber yasal altyapının nasıl şekilleneceği de gene bu davaların sonucuna bağlı olmaktadır.

Devamını Oku
7Haziran

Dava Etkisi

SEC tarafından önce Binance.US sonrasında ise Coinbase hakkında açılan davalar sonucunda BTC 25k seviyesine kadar geriledikten sonra 27k seviyesine kadar tepki alımlarıyla yükseldi. Açılan davalar, soğuk cüzdanlara çekilen kripto para miktarının artmasına sebep oldu. Yasal çerçeve ve regülasyonlar netlik kazanmadan ise ABD dolarının rezerv para olma rolünün biraz daha uzun sürmesi adına kripto paralardaki regülatör baskısının biraz daha devam etmesi ise oldukça olası.

Devamını Oku
6Haziran

Binance Davası

SEC Binance Amerika’yı dava etmesiyle birlikte BTC tarafında artan satış baskısıyla BTC 25k seviyesine kadar gevşedi. Her ne kadar para politikasıyla ilgili değişim rüzgarları esse de kripto piyasasına yönelik regülatör baskısı ve açılan davalar kripto paraların yükselişini engelliyor.

Devamını Oku
5Haziran

Sakin Veri Gündemi

Bu hafta ABD tarafında çok önemli bir veri bulunmamakta olup VIX endeksindeki düşüş ise risk iştahındaki artışa işaret etmektedir. Nasdaq endeksindeki yükselişin kripto tarafında görülmemesi negatif gibi gözükse de 26k seviyesinin altına gevşemiyor olması ise yükseliş için umut vericidir.

Devamını Oku
2Haziran

Terse Dönen Beklentiler

Bej kitap sonrası açıklama yapan 2 FED üyesi Haziran ayında faiz artırımlarına ara vermekten yana olduklarını açıklayınca, 60% seviyesinden daha fazla olasılıkla fiyatlanan faiz artış ihtimali 30% seviyesinin altına gevşedi. İstihdam verileri ise bugün gelecek olup beklenti istihdamın güçlü kalmaya devam etmesi yönünde.

Devamını Oku
Daha Fazla Görüntüle
BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!