Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

5Nisan

Bitcoin'de Toparlanma Emareleri Kalıcı Mı? - Kriptrade

Dün yukarı yönlü bir seyri olan Bitcoin’in hafta başından bu yana gelen satıcılı seyrin hala etkisinden kurtulamadığını söyleyebiliriz. Henüz bu şoku atlatma aşamasında olan lider kripto para için toparlanma beklentisi bulunsa da düzeltmelerin devam edebilme ihtimalini de görmezden gelemeyiz. Buradan hareketle Bitcoin için yeniden yeni zirve arayışlarının devam etmesi umulurken bunun için yeniden 68000-70000-71500-72200-73800 dolar seviyeleri direnç olarak kabul edilmekte. Satıcılı seyrin devamında ise sırasıyla 64000-61200-59600-58000 destekleri izlenebilir. 58000 dolar altında teknik bozulma görülebilir ve hareketler hız kazanabilir. Ama unutmamak gerekir ki, Nisan ayında en çok beklenen kripto para etkinliği Bitcoin halvinginin planlanması nedeniyle yükseliş beklentisinin devam etmesi muhtemel görülebilir. Belirtilen gelişme Spot BTC ETF’lerine olumlu bir girişle birleştiğinde, Bitcoin talebini ve daha geniş piyasa duyarlılığını hızlandırabilir. Ancak yine de anlık haber akışları ve

Devamını Oku
4Nisan

Powell'ın Konuşması Piyasaları Nasıl Etkiledi? - Kriptrade

Nisan ayına iyi bir giriş yapamamış olsa da beklentilerin hala diri tutulduğu bir Bitcoin fiyatlaması görmekteyiz. 50000 dolardan neredeyse soluksuz şekilde 70000 dolara gelen bir varlığın düzeltme hareketlerinde bulunması sağlıklı fiyat akışının bir sonucu olarak görülmelidir. Bu sebeple zaman zaman meydana gelen sert düşüşler bir likidite toplama çabası olarak değerlendirilebilirken piyasada yaratılan korkunun nereye varacağı ve fiyatlama davranışlarına ne şekilde etki edeceği merak konusu. Yine de Nisan ayında başlayacak halving, Bitcoin ETF’lerinin pozitif durumu ve FED’in faiz indiriminin gün geçtikçe yaklaşması BTC fiyatının yükseliş beklentilerine neden olmakta.

Devamını Oku
3Nisan

Beklentilere Rağmen Satış Baskısı Devam Eder Mi? - Kriptrade

Nisan ayına iyi bir giriş yapamamış olsa da beklentilerin hala diril tutulduğu bir Bitcoin fiyatlaması görmekteyiz. 50000 dolardan neredeyse soluksuz şekilde 70000 dolara gelen bir varlığın düzeltme hareketlerinde bulunması sağlıklı fiyat akışının bir sonucu olarak görülmelidir. Bu sebeple zaman zaman meydana gelen sert düşüşler bir likidite toplama çabası olarak değerlendirilebilirken piyasada yaratılan korkunun nereye varacağı ve fiyatlama davranışlarına ne şekilde etki edeceği merak konusu. Yine de Nisan ayında başlayacak halving, Bitcoin ETF’lerinin pozitif durumu ve FED’in faiz indiriminin gün geçtikçe yaklaşması BTC fiyatının yükseliş beklentilerine neden olmakta.

Devamını Oku
2Nisan

Sert Satış Yiyen Bitcoin Toparlanabilecek Mi? - Kriptrade

Mart ayı başlarında her gün yeni bir rekor kırmaya alıştıran Bitcoin, sonrasında düzeltme eğilimine girdiğini göstermişti. Özellikle 64500 dolara kadar geri çekilmelerde bulunan BTC, bu seviyeden tekrar toparlanma aşamasında olsa da satışların da yer yer egemen olduğu görüldü. Öyle ki 60800 dolara kadar satıcılı seyir devam etmişken dün akşam FED basın toplantısı sonrası hızlı bir toparlanma kaydetti. Teknik olarak bir bozulma görülmese de yaşanan satışlar sonrası kripto para piyasasında panik ortamı oluşurken genel kanı sürekli yükseliş kaydeden Bitcoin’in bu düzeltme hareketlerinin normal olduğu yönünde.

Devamını Oku
1Nisan

Bitcoin İçin 70000 Dolar Sağlam Bir Direnç Mi? - Kriptrade

Mart ayı başlarında her gün yeni bir rekor kırmaya alıştıran Bitcoin, son günlerde düzeltme eğiliminde olduğunu göstermişti. Özellikle 64500 dolara kadar geri çekilmelerde bulunan BTC, bu seviyeden tekrar toparlanma aşamasında olsa da satışların da yer yer egemen olduğu görüldü. Öyle ki 60800 dolara kadar satıcılı seyir devam etmişken dün akşam FED basın toplantısı sonrası hızlı bir toparlanma kaydetti. Teknik olarak bir bozulma görülmese de yaşanan satışlar sonrası kripto para piyasasında panik ortamı oluşurken genel kanı sürekli yükseliş kaydeden Bitcoin’in bu düzeltme hareketlerinin normal olduğu yönünde.

Devamını Oku
Daha Fazla Görüntüle
BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!