Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

450 TL Ödüllü Kripto Hediye Çarkı Kampanyası - Kriptrade
Şimdi referansla gelen yeni müşterilerimiz ve tüm mevcut müşterilerimiz 450 TL'ye varan ödüller sunan Hediye Çarkı'nı çeviriyor, işlem yaptıkça harika hediyeler kazanıyor. Üstelik işlem yapmaya devam ettikçe yenilenen çark fırsatları ile kazanmaya sürekli devam ediyor. Üstelik bu çarkta BOŞ YOK! Siz de hemen işlem yapmaya başlayın ve Hediye Çarkı ile harika ödüller kazanın!
Kampanya Koşulları:

+ Kampanyaya katılım 15 Nisan – 09 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleşmektedir.
+ Yatırımcılar yapacakları her 10.000 TL değerindeki işlem karşılığında 1 (bir) adet çark çevirme hakkı kazanacak, çarkı çeviren yatırımcılar 450 TL’ye varan farklı hediyelerden biriyle ödüllendirilecektir.
+ 10.000 TL hacme ulaşan yatırımcıların çark çevirme hakkı, bu hacmi yaptıkları günün gecesi en geç saat 03:00'te aktif hale gelecektir. 
+ 10.000 TL’ye ulaşan yatırımcıların 7 gün boyunca çarkı çevirme hakkı saklı kalacaktır. Bu süre boyunca yatırımcılar dilediği zaman çarkı çevirerek ödül kazanabilir. Süre sonunda kullanılmayan haklar sıfırlanacaktır.
+ Çark çevirme hakkı kazanan yatırımcıların bu haklarını kullanana kadar yapacakları yeni işlemler bir sonraki çark çevirme sürecine dahil edilmez. Çark çevirme gerçekleştirdikten sonra bir sonraki hakkı kazanmak için gerekli koşul olan 10.000TL’lik işlem sayacı sıfırlanır ve yatırımcılar gerçekleştirecekleri yeni işlemler ile tekrar çevirmeye hak kazanabilirler.
+ Üyeler tek seferde 10.000 TL’den daha fazla işlem gerçekleştirmeleri durumunda ekstra hak talep edemez. Örnek: Tek seferde 50.000 TL değerinde işlem gerçekleştiren üyeler sadece 1 kere çark çevirme hakkına sahip olabilirler.
+ Çarkı çeviren üyelerin ödülleri, anında hesaplarına yatırılır.
+ Bir yatırımcı en fazla 10 kez çark çevirebilir. 10. çevirme sonrasında işlem yapmaya devam etse bile fazladan çark çevirme hakkı elde edemez. 
+ Kriptrade dilediğinde kampanyayı durdurma, süresini uzatma, uygun görmediği katılımcıları kampanyaya dahil etmeme ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
+ Robot, çeşitli yazılımlar ve/veya manipülatif hareketler gösterdiği tespit edilen kullanıcılar ile birden fazla ve/veya kendisine ait olmayan hesaplarla kampanyaya katılan yatırımcıların ödül kazanması mümkün değildir.
+ MASAK uyumluluğu ve işlem güvenliği gereği para çekim işlemleri daha önceden Kriptrade hesabına para yatırılan banka hesaplarına yapılabilmektedir.
+ Kampanyada kazanılan haklar bir başka kişiye, başka bir hesaba devredilemez, temlik edilemez.ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!