Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

Kriptoda İşlem Yapın ve 75TL Kazanın! - Kriptrade
Kriptrade, yeni üyeler için 1000 TL’ye kadar ödül dağıtmaya devam ediyor. 12 Eylül 2022 tarihinde başlayan kampanyamızda ödüller yeni üyeler için daha da cazip! 

Kampanyada belirtilen seviyelere ulaş, ödüllerin sahibi ol. 

Aşağıdaki kriterlere ulaşılmasını takiben kişi başı 1000 TL’ye kadar ödüller dağıtılacaktır. Hemen pro.kriptrade.com adresine girip bu fırsatlardan kolayca faydalanabilirsiniz.

Bu bir çekiliş değildir. Ödüller aşağıda belirlenen kurallara göre dağıtılacaktır.

Ödüller;

1. seviye:KYC işlemini gerçekleştirdikten (gerekli tüm belgeleri sağlayarak hesap doğrulama adımlarını tamamlamak gerekmektedir) sonra 250 TL ve üzerinde para yatıran ve mobil uygulamamız üzerinden en az bir işlem gerçekleştiren herkese  herkese 50 TL değerinde USDT.

2. seviye:İlk kez 1.000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 25 TL değerinde USDT.

3. seviye:İlk kez 10.000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 50 TL değerinde USDT.

4. seviye:İlk kez 25.000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 75 TL değerinde USDT.

5. seviye:İlk kez 50.000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 75 TL değerinde USDT.

6. seviye:İlk kez 100.000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 100 TL değerinde USDT.

7. seviye:İlk kez 250.000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 150 TL değerinde USDT.

8. seviye:İlk kez 500.000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 200 TL değerinde USDT.

9. seviye:İlk kez 1.000.000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 275 TL değerinde USDT.

Referans Ödülü:Arkadaşını kampanyaya davet edenler 20 TL değerinde USDT kazanacaktır. Referans programı dahilinde arkadaşını davet eden kullanıcıların ödülden faydalanmaları için; davet ettikleri kişilerin 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren  geçerli olmak üzere birinci ve ikinci seviyeyi tamamlamış olması gerekmektedir. (Arkadaşlarınızı hesabınızdaki referans linkiyle davet edebilirsiniz. Referans linki otomatik çalışır ve arkadaşınızın sizin davetinizle geldiğini gösterir. )

Kurallar;

  1. Bu bir çekiliş değildir. Ödüller yukarıdaki kurallara göre dağıtılacaktır.
  2. Ödüller, her gece saat 03:00 itibariyle Kriptrade cüzdanlarına USDT olarak yatırılacaktır.
  3. Kampanya 12.09.2022 tarihinde başlayacaktır (ve güncellemesi 2 Kasım 2022 tarihinde geçerli olacaktır) ve 31.12.2022 tarihine kadar devam edecektir.
  4. 1.seviyede yer alan şartlardan en az birini gerçekleştirmemiş kişiler kampanyaya önceden katılmış oldukları için 1.seviye ödülünden yararlanamazlar. Kampanyaya 2. Seviyeden devam edebilirler.
  5. 12.09.2022 tarihi itibariyle ilk kez koşulları gerçekleştiren kullanıcılar ödüllerden faydalanabilir. Daha önceki tarihlerde ilgili seviyelere ulaşmış olan kullanıcılarımız, dahil olacakları bir sonraki seviyede ödül kazanmaya başlayacaktır. Örneğin; daha önce 10.000 TL işlem hacmine sahip bir kullanıcı, 15.000 TL daha hacim yaparak ilk kez 25.000 TL hacim hedeflerine ulaşarak 4.seviye ödülünün sahibi olabilir ve sonrasındaki seviyeleri de gerçekleştirerek ödül kazanmaya devam edebilir. 
  6. Hesap doğrulama işlemlerini gerçekleştirmeyen üyelerin Kriptrade hesaplarına gönderdikleri tutarlar, hesap doğrulama işlemleri tamamlandıktan sonra cüzdanlarına yansıtılacaktır.
  7. Kullanıcılar, referans verdiği kişilerin işlemleri üzerinden %40 işlem komisyonu kazanacaktır. Güncel komisyon paylaşım oranına ve referans programına ilişkin bilgiler için  TIKLAYINIZ. 
  8. Referans Ödülü 30 kişi ile sınırlıdır. Bir kullanıcı en fazla 30 Kişi üzerinden 600 TL referans ödülü kazanabilir. 30 Kişiden daha fazla referans getirmek isteyen üyelerimiz [email protected] adresine mail gönderebilirler. 
  9. MASAK uyumluluğu ve güvenlik gereği sadece daha önce Kriptrade hesabına para yatırılan bir banka hesabına para çekimi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin para çekecekleri hesaptan Kriptrade hesabına çekim öncesi minimum 1 TL para göndermiş olması gerekmektedir.
  10. Kriptrade A.Ş. gerektiğinde katılım şartlarını, bitiş tarihini ve promosyonu değiştirme hakkını saklı tutar.

 ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!