Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

Kriptrade 3. Yılını KRP Token Hediyeleri ile Kutluyor!
 

KRIPTRADE 3. YAŞINI ÜYELERİNE ÖZEL KRP TOKEN HEDİYESİ ile KUTLUYOR!

Türkiye'nin güvenilir borsası Kriptrade üç yaşında.

Bu güzel haberi kutlamak için tüm üyelerimize özel ayırcalıklı bir kutlama etkinliği düzenliyor ve her kullanıcımıza Kriptrade KRP Token hediye ediyoruz. Üstelik her üyemiz bu fırsattan ve KRP Token ödülünden yararlanacak. Kriptrade üyesi isen mail veya mesaj yoluyla sana duyurulan ve hesabına ön tanımlı olarak olarak iletilen KRP Token'ların kampanya kapsamında nasıl aktifleştirebileceğini kısa süre sonra öğreneceksin

Eğer Kriptrade üyesi değilsen sakın üzülme! Çünkü 3. yıl kutlamaları kapsamında üye olmayan yatırımcılar için de KRP Token hediyeleri ve sürprizler sizleri bekliyor olacak! 

KRP Token ve kampanya detayları hakkında daha ayrıntılı bilgi çok yakında duyurulacak... 
Kriptrade web sitesi üzerinden gelişmeleri takip etmeye devam edin! 

*KRP Token, Kriptrade mobil uygulama üzerinde daha sonra görünecektir. Ön tanımlı token'larınızı web sitesi üzerinde görebilirsiniz. 

 

KRP TOKEN NEDİR?

KRP Token Kriptrade'in 5 Şubat 2024 tarihinden itibaren piyasaya sürdüğü kripto varlıktır. 
Kriptrade tarafından dijital varlık geliştirme projeleri kapsamında üretilmiş olan KRP Token, piyasaya sürüldüğü ilk tarihten itibaren belirli sınırlı bir yatırımcı grubu ile tezgah üstü olarak işlem görmektedir. Yakın zamanda çok daha geniş bir bireysel ve kurumsal yatırımcı kitlesi tarafından işlem görmesi beklenmektedir.  

3. YIL KRP Token Hediye Koşullar:

 • KRP Token hediyesi Kriptrade üyesi olan hesaplara tanımlanacaktır.
 • 3. yıl kutlamaları kapsamında, kampanya başlangıç tarihinden önce sistemde SMS doğrulaması yaparak üyelik oluşturmuş herkese 1000 KRP Token hediye edilecektir. Kampanya başlangıç tarihi sonrası yapılmış üyelikler kapsam dışıdır. 
 • KRP Token hediyesi iki kademeli olarak, kilit açım tarihlerinde aktifleşecektir. İlk kilit açım sonrası hediyenin önce %50'lik kısmı, ardından ikinci kilit açım tarihinde kalan %50'lik kısmı şeklinde tüm token erişilebilir olacaktır.
 • %50'lik ilk kilit açım tarihi 1 Eylül 2024, ikinci ve toplamda %100'lük kısmın (geri kalan %50'lik kısım) kilit açım tarihi 1 Aralık 2024'tür.
 • İlk kilit açım sonucunda 500, ikinci kilit açım tarihinde ise kalan 500 olacak şekilde toplamda 1000 KRP Token aktifleşmiş olacaktır.
 • Katılımcıların KRP Token kazanabilmesi için hediye tanımlama tarihinden, kilit açım tarihine kadar en az 10.000 TL tutarında işlem hacmi yapması gerekir.
 • Kriptrade üyesi olup henüz KYC (hesap doğrulama) yapmamış kullanıcıların KRP Token edinebilmesi için hesap doğrulama işlemi yapması ve ardından işlem hacmi sağlaması gerekir.
 • Örnek 1: Katılımcı 20 Ağustos 2024 tarihine kadar 12.000 TL işlem hacmi yaptı ise, 1 Eylül'de 500 KRP Token, 1 Aralık 2024'te ise 500 KRP Token olarak toplamda 1000 KRP Token kazanacaktır. 
 • Örnek 2: Katılımcı 5 Kasım 2024 tarihine kadar hiçbir işlem yapmamıştır. 1 Eylül 2024 tarihinde 500 KRP Token kilidi açılmasına rağmen işlem koşulunu sağlamadığı için ödül kazanamaz. 
 • Örnek 3: Örnek 2'deki katılımcı 20 Kasım 2024 tarihine kadar 10.000 TL üzerinde işlem yaparsa, bu durumda 1 Aralık 2024'te doğrudan 1000 KRP Token ödülünün tamamını aktifleştirmiş olur.
 • Kriptrade kampanya katılımcılarını belirleme, kampanya koşullarını değiştirme, dilediği zaman kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kriptrade kampanya ile ilgili olarak olası SPK mevzuatının yürürlüğe girmesi durumunda, mevzuatın token'lar hakkında gerektirdiği her türlü koşulu uygulamak için azami eforu göstererek KRP Token'ın bazı özelliklerini değiştirme, iptal etme veya güncelleme hakkını saklı tutar. 
 
 

 

 ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!