Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

KYC Yap 20 TL, İşlem Yap 50 TL Kazan!
Kampanya Koşulları:
+ Kampanya 09 Haziran 2024’e kadar geçerlidir. 
+ Kampanya ile Kriptrade’de KYC hesap doğrulama gerçekleştiren yeni yatırımcılar 20 TL karşılığı coin kazanacak, ardından yapacakları 500 TL hacmindeki işlem sonrası ise İlk İşlem ödülü olarak ek 30 TL, toplamda 50 TL ödül kazanacaklardır. 
+ Daha önce Kriptrade üyeliği oluşturmuş ancak KYC hesap doğrulama yapmamış kişiler de kampanyadan yararlanabilir.
+ İlk kez üyelik formu dolduran katılımcılara ayrıca 450 TL’ye varan ödüller içeren ve herkesin mutlaka bir ödül kazandığı “Hoş Geldin Çarkı” çevirme hakkı verilecektir.
+ 50 TL ödül kazanan yatırımcılar, daha sonra otomatik olarak her 10 bin TL’lik işlemde çark çevirecekleri “450 TL Ödüllü hediye çarkı” çevirme kampanyasına otomatik olarak katılacak ve çark hakkı elde edeceklerdir. 
+ 450 TL Ödüllü hediye çarkı çevirme kampanyası dışında 250 bin TL ve üzeri işlem hacmine ulaştıklarında yatırımcılar yine ek ödül kazanacak ve “Kirptonun Hakimleri” kampanyasına otomatik olarak katılarak toplamda 2500 TL ödül kazanma hakkı elde edeceklerdir. 
+ Kampanya katılımcıları, vermiş oldukları kişisel bilgilerin doğru ve kendilerine ait olduğunu taahhüt eder. Beyan edilen bilgilerin doğru olmadığı, bir başkasının adına hesap açıldığı veya hesabın yönetildiği durumların tespitinde kampanya katılımı geçersiz sayılır. 
+ Kampanya koşullarına uymayan, yatırım ve işlem sürecinde çeşitli manipülatif yollara başvurduğu tespit edilen kişilerin kampanya katılımı geçersiz sayılır. 
+ Kriptrade A.Ş. gerektiğinde koşullarını önceden haber vererek değiştirme ve kampanyaya dahil olacak katılımcıları belirleme, başvuruda bulunanlar arasında kampanya katılımına uygun olanları seçme hakkını saklı tutar. 
+ Kampanyaya katılan tüm kullanıcıların katılım ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!