Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

Kriptrade hesabıma nasıl kripto para yatırabilirim?

Kriptrade hesabınıza kripto para yatırmak için öncelikle, Kriptrade Hesabınıza giriş yapınız ve ardından anasayfada bulunan ''Para Yatırma'' butonuna tıklayınız. Açılacak olan sayfadan yatırmak istediğiniz kripto para birimini seçiniz. Şuan yalnızca ERC-20 ağı üzerinden ETH ve USDT yatırabilirsiniz.

DOĞRU KRİPTO PARA VE CÜZDAN ADRESİNİ SEÇTİĞİNİZDEN EMİN OLUN. YAŞANABİLECEK AKSİ BİR DURUMDA KRİPTRADE SORUMLU DEĞİLDİR.

Yatırmak istediğiniz kripto para birimini seçtikten sonra, seçtiğiniz kripto para birimi ile daha önce yatırım yapmadıysanız karşınıza çıkacak olan ''Adres Yarat'' butonuna tıklayınız ve transferin yapılacağı adresi oluşturunuz.

Daha önce aynı kripto para birimi ile yatırım yaptıysanız karşınıza direkt yatırım adresiniz çıkacaktır. Yatırmak isteğiniz kripto parayı bu adrese göndermeniz gerekmektedir. Gerekli onaylar sağlandıktan ve kontroller gerçekleştikten sonra göndermiş olduğunuz kripto para otomatik olarak hesabınıza yatırılır. 

BU ADRES ERC-20 AĞI ÜZERİNDEN SEÇMİŞ OLDUĞUNUZ KRİPTO PARA BİRİMİNİN TRANSFERLERİNİ DESTEKLEYECEKTİR. AKSİ DURUMDA YAPILACAK TÜM KRİPTO PARA TRANSFERLERİ KAYBOLACAKTIR.

Kripto para yatırma işleminiz tamamlandığında tarafınıza bir bilgilendirme maili gönderilecektir.

''Para Yatırma'' bölümünde bulunan ''Bilgilendirme'' kısmını okumayı unutmayınız. Para yatırma ekranına gitmek için tıklayınız.

LÜTFEN İLK PARA YATIRMANIZDAN ÖNCE, ANA MENÜDEKI "HESAP" SEKMESİ ALTINDAN HESAP TEYİDİNİZİ YAPARAK DOKÜMANLARINIZI YÜKLEYİNİZ.

Size yardımcı olmak için buradayız. Hemen iletişime geçin!

İletişime Geç
BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!