Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

Kriptrade hesabımdan nasıl kripto para çekebilirim? Yardım

Kriptrade hesabınızdan kripto para çekme işlemi gerçekleştirmek için öncelikle, Kriptrade Hesabınıza giriş yapınız ve anasayfada bulunan ''Para Çekme'' butonuna tıklayınız. 

Ardından açılacak olan sayfada aşağıdaki adımları takip ediniz;

1-Para birimi olarak çekmek istediğiniz kripto para birimini seçiniz. ERC-20 veya TRC-20 ağı üzerinden ETH ve USDT çekebilirsiniz.

2- Çekim yapmak istediğiniz adresi seçiniz. Kayıtlı bir adresiniz yoksa ''Adres Ekle'' butonuna tıklayınız. DOĞRU KRİPTO PARA VE CÜZDAN ADRESİNİ SEÇTİĞİNİZDEN EMİN OLUN. YAŞANABİLECEK AKSİ BİR DURUMDA KRİPTRADE SORUMLU DEĞİLDİR.

Eklenecek adresin hangi kripto para birimi için olduğunu seçiniz.

Adrese vermek istediğiniz ismi ''Etiket'' kısmına yazınız.

- ''Adres'' bölümüne eklenecek kripto adresini yazınız.

- ''E-Posta Kodu almak için tıklayınız.'' yazan butona tıklayınız. Butona tıkladığınızda e-posta adresinize bir kod gönderilecektir. Gelen kodu ''E-posta Kodu'' bölümüne yazınız.

- ''SMS Kodu almak için tıklayınız.'' yazan butona tıklayınız. Butona tıkladığınızda cep telefonunuza SMS ile bir kod gönderilecektir. Gelen kodu ''SMS Kodu'' bölümüne yazınız.

- ''Google Authenticator Kodu'' bölümüne Google Authenticator kodunuzu yazınız. 

- ''Gönder'' butonuna tıklayınız. Butona tıkladığınızda kripto para adresiniz sisteme eklenecektir. Adreslerinizi plaftormumuzda bulunan ''Kripto Adres Defteri'' sekmesinden görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

DOĞRU KRİPTO PARA VE CÜZDAN ADRESİNİ SEÇTİĞİNİZDEN EMİN OLUN. YAŞANABİLECEK AKSİ BİR DURUMDA KRİPTRADE SORUMLU DEĞİLDİR.

3- ''Miktar'' bölümüne çekim yapmak istediğiniz kripto para miktarını yazınız. Dilerseniz sağ tarafta bulunan ''TRY Miktar'' bölümüne çekim yapmak istediğiniz kripto para miktarının Türk Lirası cinsinden değerini de yazabilirsiniz. ''TRY Miktar'' kısmını kullanırsanız sistem otomatik olarak yazmış olduğunuz değerin çekim yapacağınız kripto para cinsinden miktarını hesaplayacaktır. Bu iki kısımdan yalnızca biri doldurulmalıdır.

4- ''E-Posta Kodu almak için tıklayınız.'' yazan butona tıklayınız. Butona tıkladığınızda e-posta adresinize bir kod gönderilecektir. Gelen kodu ''E-posta Kodu'' bölümüne yazınız.

5- ''SMS Kodu almak için tıklayınız.'' yazan butona tıklayınız. Butona tıkladığınızda cep telefonunuza SMS ile bir kod gönderilecektir. Gelen kodu ''SMS Kodu'' bölümüne yazınız.

6- ''Google Authenticator Kodu'' bölümüne Google Authenticator kodunuzu yazınız. 

7- ''Bu platforma girdiğim kripto cüzdanının, kara para aklama, kumar, uyuşturucu, kaçakçılık dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir yasa dışı faaliyetle ilişkisi olmadığını teyit ederim. Ayrıca, platforma girdiğim kripto cüzdanının herhangi bir uluslararası veya yerel yaptırım listesi veya yasaklı listede olmadığını teyit ederim. Cüzdan adresinin yanlış verilmesi durumunda transfer edilen varlıkların takibinden Kriptrade'in sorumlu olmadığını ve yanlış bir adres vermem halinde varlıkların kaybedilebileceğini anlıyorum ve kabul ediyorum. Cüzdanın herhangi bir yasadışı faaliyetle veya yaptırım uygulanmış hesaplarla ilişkilendirilmesi durumunda yasa koyucu ve/veya düzenleyici kurumlar veya aracılar tarafından varlıkların bloke edilebileceğini ve soruşturma başlatılabileceğini anlıyorum ve kabul ediyorum. Bu durumda Kriptrade'in hiçbir sorumluluk kabul etmediğini ve varlıkları kurtarmak veya blokeyi kaldırmak için bir sorumluluğu olmadığını anlıyorum ve kabul ediyorum. Bu tür bir soruşturma olması durumunda, Kriptrade mümkün olduğu ölçüde transferin durumu hakkında en iyi çabayı göstererek bilgi sağlayacaktır.'' yazılı kutucuğu doldurunuz.

8- ''Gönder'' butonuna tıklayınız. Butona tıkladığınızda kripto para çekme talebiniz işleme alınacaktır ve gerekli onaylar ve kontroller sağlandıktan sonra tamamlanacaktır. 

Kripto para çekme talebinizin durumunu ''Para Çekme'' bölümünde bulunan ''Tarihçe'' kısmından işlem detaylarına girerek takip edebilirsiniz. Onaylanan çekim taleplerinin hash kodları bu kısma eklenmektedir. Hash kodunuz ile etherscan.io sitesi üzerinden transferin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Kripto para çekme işleminiz tamamlandığında tarafınıza bir bilgilendirme maili gönderilecektir.

DOLDURMUŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLERİN DOĞRULUĞUNDAN EMİN OLUNUZ. AĞ VE ADRES BİLGİLERİNDE BİR YANLIŞLIK OLMASI DURUMUNDA TRANSFER EDİLEN VARLIKLAR KAYBOLABİLİR. BÖYLE BİR DURUMUN YAŞANMASI HALİNDE KRİPTRADE SORUMLU DEĞİLDİR.

Size yardımcı olmak için buradayız. Hemen iletişime geçin!

İletişime Geç
BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!