Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%

ETK Onayı

Ticari Elektronik İleti Gönderim Onayı


Kriptrade'in genel nitelikli veya bana özel kampanya, avantaj, promosyon, reklam, bilgilendirme, etkinlik veya çekiliş davetlerini, Şirket nezdinde bulunan güncel iletişim adreslerim aracılığıyla aşağıdaki kanallarla tarafıma iletmesi suretiyle kişisel verilerimi işlemesine onay veriyorum.

İşbu rızanın geri alınabilir olduğunu ve bu kapsamda Kriptrade'e karşı, ticari elektronik iletilere yönelik ret bildirimimi kolay ve ücretsiz bir şekilde, iletişim kanalı ne olursa olsun iletebileceğimi, aynı zamanda İYS (sistemin kullanıma açılması durumunda) üzerinden de ret hakkımı kullanabileceğimi bilerek, kabul, beyan ve taahhüt ediyorum.

Ticari Elektronik İleti Mevzuatı Nedir?

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında 6563 Sayılı Kanun ve ilgili mevzuat çerçevesinde, ticari elektronik ileti terimi; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi araçlar kullanılarak gerçekleştirilen ve ticari amaç taşıyan veri, ses ve görüntü içerikli iletileri ifade etmektedir.

Ticari elektronik iletiler, alıcılardan önceden alınmış onay olmadan gönderilemez. Ticari Elektronik İleti Yönetim Sistemi ("İYS") üzerinde onayı bulunmayan alıcılara ticari elektronik ileti gönderme işlemi gerçekleştirilemez. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla, ayrıca İYS'nin kullanıma açılması durumunda sistemin üzerinden alınabilir. İYS üzerinden alınan onaylarda, olumlu irade beyanı ve elektronik iletişim adresi belirtilir. Alıcılar istedikleri zaman, herhangi bir gerekçe belirtmeden ticari elektronik iletileri almaktan kaçınabilirler. Alıcının ret bildiriminde bulunması, bildirimin yapıldığı iletişim kanalına ilişkin onayı geçersiz kılar. Alıcı, ret hakkını İYS üzerinden de kullanabilir.

Alıcı, kendisiyle iletişime geçilmesi amacıyla iletişim bilgilerini verdiğinde, temin edilen mal veya hizmetlere ilişkin değişiklik, kullanım ve bakıma yönelik ticari elektronik iletiler için ayrıca onay alınmasına gerek bulunmamaktadır.

Tacir veya esnaf olan alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderilen ticari elektronik iletiler için önceden onay alınması zorunlu değildir. Ancak, tacir ve esnafların ilgili mevzuatta belirtilen reddetme hakkını kullanmaları durumunda, onay alınmaksızın ticari elektronik ileti gönderilemez. Bu bağlamda, ileti gönderilmeden önce tacir veya esnaf olan alıcıların elektronik iletişim adresleri, hizmet sağlayıcı tarafından İYS'ye kaydedilir ve İYS üzerinden alıcıların ret hakkını kullanıp kullanmadığı kontrol edilir.

Kriptrade tarafından sunulan hizmetler kapsamında şirket web sitesi üzerinden temin edilen bilgileriniz doğrultusunda, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat uyarınca onay vermeniz halinde, herhangi bir iletişim aracı kullanılarak tarafınıza bilgilendirme, tanıtım, reklam, ürün teklifleri, promosyonlar, kampanyalar, memnuniyet değerlendirme çalışmaları ve duyuruların iletilmesi amacıyla iletişim kurulabilecektir.

Ticari elektronik ileti gönderimine dair onay vermiş olsanız bile, 6563 sayılı Kanun ve ilgili mevzuat uyarınca dilediğiniz zaman, herhangi bir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkınız bulunmaktadır. Ticari elektronik ileti, hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse, ret bildirimi de aynı iletişim kanalıyla kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ayrıca, reddetme hakkınızı İYS (sistemin kullanıma açılması halinde) üzerinden de kullanabilirsiniz.

Size yardımcı olmak için buradayız. Hemen iletişime geçin!

BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!